הדברת נמלים בבית או בחצר עם המומחים של זיסמן הדברות

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם

מה עושים עם נמלים בבית?נמלים הן בעל חיים שידוע ביכולת שיתוף הפעולה החכם שלו. נמלים פועלות ממש כמו ישות אחת, ויש להן גם תכונות ייחודיות, כגון היכולת לשאת משקל הכבד פי כמה ממשקל גופן. המאפיינים האלה של הנמלים גם הופכים אותן לבעל חיים שקשה מאוד להיפטר מהנוכחות שלו בבית. הן אמנם לא מסוכנות לבני האדם, אך מהוות מטרד כאשר הן מטיילות במטבח או בשאר חלקי הבית, והן גם יכולות לגרום נזקים לא קטנים במקרים מסוימים.


לצורך הדברה של נמלים בבית, קיימים מוצרים שניתן לקנות בכל סופרמרקט, והם מהווים פתרון לא רע. אך מוצרים אלה, כמו K300 או K900, אינם מספקים פתרון מלא לבעיית נמלים בבית. ישנו ספריי מיוחד כנגד נמלים שניתן לקנות, והוא אכן קוטל את הנמלים כאשר הוא בא עימם במגע. אך במרבית המקרים הנמלים תחזורנה שוב, ויש צורך בפתרון עוצמתי יותר כדי להדביר אותן כליל.

מתי נראה נמלים בבית?נמלים בבית תופענה בדרך כלל באזור המטבח. הן נמשכות לריח של דברי מזון, ויש להן חוש ריח מפותח באופן יוצא דופן. הן יכולות לחוש במזון שהושאר בחוץ ממרחק רב, ולהגיע אליו במהירות רבה. בנוסף לכך, ניתן לראות נמלים בבית גם בחדרים אחרים, בארונות בבית, בגינות ובחצרות של בתים. המקרה השכיח ביותר שמזמין את הנמלים הוא, כאמור, השארה של מזון בחוץ או אריזה שלו באופן בלתי הרמטי. אם תופעה זו קורית אצלכם בבית, יש להיערך להדברה של הנמלים באופן היעיל ביותר.שיטות ביתיות להדברת נמליםיש כמה שיטות ביתיות מקובלות להדברת נמלים. אחד מהפתרונות השכיחים הוא שימוש בערבוב בין חומץ למים, על מנת לנטרל את חוש הריח של הנמלים. החומץ יכול להרתיע אותן לזמן מה, אך אינו מהווה פתרון אמתי וכולל. חומרים נוספים שניתן להשתמש בהם באופן ביתי הם מקלות קינמון, עלי דפנה וקליפות של פירות הדר. כל החומרים הטבעיים האלה מרתיעים את הנמלים ויכולים לסייע בהרחקתן.

חשוב לדעת שהדברת נמלים שונה מהדברה של מזיקים אחרים. קשה מאוד לקטול את כל הנמלים שנמצאות בקן מסוים, הדבר למעשה הוא כמעט בלתי אפשרי. לכן, ההדברה שלהן מערבת בין קטילה לבין הרחקה.הדברת נמלים בבית עם מדביר מוסמךמדבירים מקצועיים אינם משתמשים באמצעים ביתיים להרחקת נמלים בבית, אלא עושים שימוש בחומרי הדברה חזקים יותר, שביכולתם להבטיח כי הנמלים לא ישובו. שיטת ההדברה השכיחה ביותר היא ריסוס בחומרי הדברה של המקומות בהם נמצאו הנמלים ובמקומות נוספים בהם ייתכן וישנו קן נמלים.


שיטת הדברה נוספת, פרט לריסוס, היא על ידי פיזור של כמוסות ג'ל. את הג'ל הנמלים נושאות עמן בחזרה לתוך הקן. שם, הג'ל מתפזר וגורם לפגיעה רבה בנמלים. כאשר מזהים את נתיב הנמלים בבית, ניתן לאבחן היכן נמצא הקן שלהן, ולפזר את כמוסות הג'ל בקרבתו.


ישנם גם חומרי הדברה שהם פחות רעילים, ובהם עושות שימוש לא מעט חברות הדברה. חומרים אלה אינם מבוססות על כימיקלים חזקים, אלא על תערובות מתונות יותר של חומרים רעילים. חומרים אלה נחשבים לבטוחים יותר לשימוש, ואינם מצריכים אמצעי זהירות דרסטיים יותר.מדביר נמלים עם המלצות ורישיון מותאםלמרות שישנן לא מעט שיטות ביתיות להרחקת נמלים, בסופו של דבר, אין תחליף למדביר מוסמך ומקצועי שטיפל כבר בעשרות ומאות של מקרים דומים בבתים. המדביר המנוסה יוכל למצוא בקלת רבה יותר את הנתיב של הנמלים אל הקן שלהן ויידע להתאים את שיטת ההדברה וחומרי הריסוס לכל בית שאליו הוא מגיע.


כאשר מבצעים ריסוס בבית עם חומרי הדברה רעילים, מדביר מקצועי יודע כיצד להשתמש בצורה הנכונה והבטוחה ביותר בחומרים הרעילים. בנוסף לכך, במקרים מסוימים פעולת הדברה אחת אינה מספיקה – והנמלים חוזרות במהרה. כאשר מבצעים ריסוס של הנמלים עם מדביר מקצועי, הוא מעניק אחריות על ביצוע תהליך הרחקת הנמלים. כך, במידה והנמלים יחזרו בהקדם, תוכלו לממש את האחריות שלכם ולא לשלם פעם נוספת על ביקור של המדביר.איך בוחרים חברת הדברה לטיפול בנמלים?מכיוון שטיפול של מדביר מקצועי בבעיית נמלים בבית הוא הפתרון היעיל ביותר, חשוב לבחור נכון את חברת ההדברה שלה תקראו. אחת מהדרכים הטובות ביותר לבחור חברת הדברה היא על ידי קבלה של המלצה מחברים, מכרים או בני משפחה.


דרך נוספת למצוא חברת הדברה אמינה היא להיעזר באתרי השוואת שירותים שונים וגם בבדיקה של המלצות שמוצגות בפרופיל החברה בגוגל (בפרופיל "גוגל לעסק שלי" שמוצג לעתים בתוצאות החיפוש בגוגל). ישנם לא מעט מקורות ברשת שניתן למצוא בהם ביקורות אובייקטיביות ואמינות, ולפעול על סמך המלצות אלה.הדברת נמלים עם זיסמן הדברות- השקט שלך מנמלים טורדניות!נמלים הן לא חיה מסוכנת עבור בני אדם, והיא גם אינה מעבירה מחלות. אך בכל זאת, הופעת נמלים בבית היא מטרד לא נעים. כדי לפתור את המטרד הזה יש להרחיק את הנמלים לטווח ארוך, והדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הדברה מקצועית של חברת הדברה מנוסה ואמינה.


לתאום הדברה התקשרו עוד היום!

זיסמן הדברות- השקט שלך ממזיקים