הדברה ביהוד עם
מדביר מוסמך ומקצועי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ חינם

הדברה ביהוד עם זיסמן הדברות

הדברת חרקים , מזיקים ומכרסמים ביהוד והסביבהמחפשים מדביר ביהוד והסביבה? זיסמן הדברות מספקים שרותי ריסוס והדברה בעיר יהוד והסביבה. כבר עשרות שנים שאנו מעניקים שרותי הדברה מקצועית ובטוחה לכלל תושבי יהוד. כל עבודות ההדברה ביהוד והסביבה נעשות ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה. הדברה עם חומרי הדברה בטוחים ומפוקחים. לפני הזמנת מדביר ביהוד יש לבדוק שלמדביר המבצע יש רישיון הדברה אישי על שמו ובתוקף על פי חוק. הדברה ע"י איש מקצוע ללא רישיון אישי לא חוקית ומסוכנת.

זיסמן הדברות - הדברה בטוחה ביהוד והסביבה. חולדה בבית? ג'וקים במטבח? נמלים על השיש? לנו יש פתרון תושבי יהוד והסיבה נהנים ממחירים מיוחדים ושרות מעל הכל. ליווי עד לפתרון הבעיה והשקט הרצוי ממזיקים , חרקים או מכרסמים בבית או בעסק. לתאום הדברה מקצועית ובטוחה ביהוד צרו קשר עוד היום.

לכל אחת מעונות השנה יש את המזיקים שיותר אופייניים לה. בין אם מדובר בתיקנים, יתושים, נמלי אש, טרמיטים או חולדות ועכברים, כמות המזיקים הגדולה שנכנסת לתוך בתים פרטיים ועסקים בישראל, מספקת שפע של עבודה לחברות ההדברה המקצועיות.


כל סוג של מזיק דורש טיפול בעל אופי מעט שונה. ישנם חומרי ריסוס כימיים שמתאימים יותר לטיפול במקקים ותיקנים, ולעומת זאת, סוגי חומרים שבהם משתמשים כנגד טרמיטים או נמלים. בנוסף לכך, פתרון הריסוס של חומרי ההדברה לא מתאים לכל המזיקים. כאשר מדובר בחולדה או בעכבר בבית, ריסוס של חומרים אינו יעיל כל כך, ועדיף הפתרון של שימוש במלכודות עם פיתיונות. חברות הדברה מקצועיות יודעות לזהות את סוג המזיק המדויק שהתנחל אצלכם, ויודעות גם באיזה חומר להשתמש כנגדו ובאיזו טקטיקה.זיהוי המזיק לצורך פתרונות הדברה ביהודכדי שחברת ההדברה תוכל לעשות את עבודתה בצורה המהירה ביותר, מומלץ מאוד לצלם או לתאר בצורה מדויקת את הנזקים שהמזיק גרם להם. אם תצליחו לתפוס בצילום את המזיק עצמו, זה יהיה טוב עוד יותר, ויאפשר למדביר שיגיע אליכם לצורך הדברה ביהוד לבצע את עבודתו ביעילות רבה יותר.


בחלק מהמקרים, יש צורך במעין עבודת בילוש כדי לאתר את סוג המזיק. כאשר מבצעים הדברה של נמלי אש, למשל, יש צורך לעתים קרובות להתחקות אחר הקן שלהם על ידי פיזור פיתיונות ומעקב אחרי תנועת הנחיל. גם כאשר מדובר בנוכחות של חולדה או עכבר בבית, לא תמיד ניתן לתפוס אותם בפעולה בזמן אמת, ורק הגללים שהם משאירים אחריהם משמשים כעדות להימצאותם. בכל מקרה, מדבירים מקצועיים ומיומנים יודעים היטב כיצד לבלוש אחר המזיקים וכיצד לאבחן את סוגם.


לאחר שהאבחון מתבצע, המדבירים יכולים להתחיל בפעולת ההדברה עצמה, תוך שימוש בחומר הקטלני המתאים ביותר. מכיוון שהחומרים שבהם מדבירים משתמשים הם מסוכנים לבני אדם, חשוב שהמדביר שאתם עובדים עמו יהיה מוסמך ומורשה.מדבירים מקצועיים בעלי רישיון והסמכההדברה היא מקצוע שהעוסקים בו צריכים לעבור את ההכשרה המתאימה ולקבל רישיון מהמדינה לצורך עבודתם. לא כל אדם יכול לשמש כמדביר מקצועי. כבר בשנת 2016 המדינה חוקקה תקנות שנועדו להסדיר את התחום הזה, שהיה מעט פרוץ, ובשנת 2020 הוגברה הרגולציה על תחום ההדברה. צעדים אלה ננקטו כדי להילחם בתופעה נפוצה למדי, של מדבירים שעוסקים בריסוס של חומרים מסוכנים מאוד, ללא הידע המקצועי המתאים וההסמכות הנדרשות.


לכן, בכל פעם שאתם נתקלים במזיק מסוג כלשהו שנזקק עבורו שירות הדברה, חשוב תמיד לוודא שחברת ההדברה שאתם עובדים עמה מעסיקה רק מדבירים מורשים. כאשר מבצעים הדברה ביהוד ובסביבה, מדבירים מורשים הם אלה שמוסמכים לפזר חומרי ריסוס רעילים או חומרי הדברה אחרים, ורק הם מורשים לעשות זאת מבחינה חוקית. אם אתם נתקלים בנותן שירות בתחום ההדברה, שאין ברשותו רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, הרי שיש לדווח עליו ולא להשתמש בשירותיו.הדברת עכברים ביהודאם הזעקתם מדביר מורשה לצורך טיפול בעכברים, ווידאתם שהוא אכן מחזיק ברישיון מטעם המדינה, אתם יכולים להתפנות לפעולת הסילוק של אותו מזיק. עכברים הם בעל חיים חמקמק ביותר, ולא פעם קשה ללכוד אותם. ישנן שתי שיטות עיקריות ללכוד ולהמית עכברים בבית – באמצעות מלכודות או באמצעות פיזור רעל. הפתרון של פיזור הרעל הוא מעט בעייתי, במקרים בהם מסתובבים בבית על בסיס קבוע פעוטות או חיות מחמד ביתיות. ילדים בגיל הרך עלולים למצוא את הרעל שפוזר ולבלוע אותו בטעות, וכך יכולה גם חיית המחמד המשפחתית. מבחינה זו, עדיף במקרים כאלה לבצע הדברת עכברים ביהוד על ידי שימוש במלכודות.מלכודת עכבריםשני סוגי המלכודות הנפוצים הם מלכודת הדבק ומלכודת הדלת. מלכודת הדבק גורמת להידבקות של העכבר למשטח באמצעות דבק רב עוצמה. את המלכודות מניחים במקומות אסטרטגיים שונים ברחבי הבית, ומחכים שהעכבר ייתפס בהן. כאשר העכבר נדבק למלכודת, הוא אינו יכול להשתחרר ממנה בכוחות עצמו וכך למעשה הוא נלכד. סוג המלכודת השני אינו עושה שימוש בדבק, אלא מדובר בכלוב שבו מניחים פיתיון בדמות דבר מזון כלשהו. ברגע העכבר נכנס לנגוס בפיתיון, נסגרת מאחוריו דלת הכלוב והוא נלכד בפנים. פתרון זה נחשב יעיל מאוד גם כנגד חולדות הנמצאות בבתים, כאשר מבצעים הדברת חולדות ביהוד ובסביבה.זיסמן הדברות: מקצוענות ללא פשרותאם אתם נזקקים לשירותים של הדברה ביהוד, כדאי שלא להתפשר ולקרוא לחברת ההדברה המקצועית והאמינה ביותר. חברת זיסמן הדברות היא חברה וותיקה ובעלת ניסיון בתחום ההדברות של כל סוגי המזיקים השונים. החברה מעניקה שירותים מקצועיים של הדברה ביהוד של מזיקים שונים, וכן של הדברת עכברים ביהוד באופן ספציפי. החברה מעסיקה צוות של מדבירים מורשים ומוסמכים, שיוכלו לתת מענה לכל סוג של מזיק שחדר אל ביתכם, אל החצר שלכם או לכל מבנה אחר הנמצא בבעלותכם. אנשי ההדברה של זיסמן הדברות עושים שימוש במגוון רחב של חומרי הדברה, כולל בחומרי הדברה ירוקים וידידותיים יותר לסביבה, כאשר הדבר אפשרי.


לתאום הדברה או ייעוץ בחינם, התקשרו עוד היום!

זיסמן הדברות שרותי הדברה מקצועיים ביהוד והסביבה